A „Libero” előpionírjai a Vajdasági Bajnoki Torna döntőjében

Ljubojev Vukašin | 2019. június. 5. | 12:52 | Sport

Dolgos, sportos, de mindenekelőtt sikeres volt az elmúlt hétvége, a bácsföldvári „Libero” Röplabda Klub röplabdázó lányainak és edzőiknek, mert a múlt szombaton két fronton is versenyeztek.

A 2006-ok korosztálya Mitrovicán versenyzett, az Előpionírok Vajdasági Bajnokságának keretében, míg a tőlük fiatalabb generáció csapata a Pećincibe megtartott tornára utazott, ahol három érmet szereztek. A 2009-ek korosztályában első és harmadik helyezést értek el, a 2008-ok korosztályában pedig ezüstérmet szereztek. Ami az idősebb lányokat illeti, a Mitrovicán lejátszott torna után a „Libero” előpionírjai bejutottak a Vajdasági Bajnokság döntőjébe, ahol a nagykikindai röplabdázó lányokkal, továbbá a  mitrovicai „Srem”, és az újvidéki „Dunav Volley” röplabdázóival mérik össze erejüket.