Vojvodina FK: A Tisza elvitte a pontokat a meccs második részében

Ljubojev Vukašin | 2020. március. 9. | 11:17 | Sport

A Sever Vajdasági Liga 16. fordulójában, a bácsföldvári Vojvodina csapata, saját pályán, 1:2 arányú vereséget szenvedett,  az adorjáni Tisza labdarúgóitól.

A szezon második részének első mérkőzése, emlékezetes marad a hazaiak oroszlánharca miatt, hogy pontokhoz jussanak, hogy saját javukra fordítsák a meccs állását, de a rossz játékfeltételek miatt is. A fő bűnös az eső, és a zöld felület kikopása, amely a vasárnapi meccsen mindenre hasonlított, csak füves területre nem.

Az első és egyetlen gólt, a Vojvodina csapatának, Nenad Kudrić szerezte, a 34. percben.  A mérkőzés második részében Kis lenullázta a hazaiak előnyét, Šicer pedig a 70. percben a vendégek javára fordítja az állást, ami egyúttal a meccs végeredménye is.

A mérkőzés után, megmaradt a sajnálat az egy pont után, mert a bácsföldvári fiúk ezt megérdemelték volna, értettek egyet a nézők, a jétékosok és a Vojvodina Futball Klub vezetősége is.