A régi ismerősök döntetlennel fejezték be a meccset Bácsföldváron

Ljubojev Vukašin | 2020. június. 12. | 7:47 | Sport

A bácsföldvári Vojvodina Futball Klub, a múlt csütörtökön, hosszabb szünet után, lejátszotta felkészítő meccsét, a Đorđe Tapavica Džoja stadionjukon, a turjai Mladost csapata ellen. A valamivel kevesebb mint 90 perc játék után, a mérkőzés győztes nélkül fejeződött be, a végeredmény 1:1 lett.

A hazaiaknak Nenad Kudrić szerzett gólt,  míg az ellenfél csapatának csatára, Ljubomir Živanović volt.

Emlékeztetőül:  a két klub már régi ismerősök, számtalan egymás elleni meccsel a hátuk mögött, jelenleg pedig ugyanabban a ligában harcolnak, azaz a Sever Vajdasági Ligában. A koronavírus miatt, a ligát  a 17. fordulóban be kellett fejezni, amit március 15-ével bezárólag játszottak le. A Vojvodina ekkor 20 ponttal, a 11. helyen végzett, a turjai Mladost csapata pedig 10 ponttal a 15-en.

Mindkét csapat edzései rendszeresen meg vannak tartva, a Vojvodina az előttük álló idényre, a komoly felkészülést, június 22-én kezdi, mondta Dabižljević. A nyári, átmeneti időszak, 2020. július 17-én kezdődik és október 9-ig tart, amikor hivatalosan is elkezdődik az új játékosok érkezése.