Labdarúgás: A Voša lehorgonyzott a tabella élén

Ljubojev Vukašin | 2020. augusztus. 24. | 9:20 | Sport

A bácsföldvári Vojvodina vasárnap, saját pályán, 4:1 arányú győzelmet aratott a szenttamási csapattal szemben.

A Sever Vajdasági Labdarúgó Liga második fordulójának keretében, a Voša folytatta sikertörténetét, és megtartotta  második helyét a tabellán. Emlékeztetőül: a törökkanizsai Obilić csapata elleni első fordulót 3:0-ás eredménnyel zárták, ahol a gólszerzők Vinović, Bojan Ćulum és Bratislav Jelić voltak, a vasárnapi mérkőzésen, a két utóbbi játékos, ismét felíratkozott a gólszerzők listájára, méghozzá két-két találattal. Bojan Ćulum a 22. és a 60. percben,  Bratislav Jelić pedig a 30. és a 67. percben.

A vendégcsapatnak csak a második félidőben sikerült csökkenteni az állást 2:1-re, Arđeljannak köszönhetően, és ez volt a szenttamásiak első és egyben egyetlen gólja is a meccsen.

A Sever Vajdasági Labdarúgó Liga következő, harmadik fordulójában, a Vojvodina játékosai Zomborba utaznak, ahol megpróbálnak az ottani Radnički csapata ellen, újabb három pontot szerezni és ezáltal megerősíteni poziciójukat a tabella élén.