Futsaleri Bečeja jesenji prvaci

Zorana Bogdanović | 10. decembar. 2017. | 14:59 | Sport

Futsaleri Bečeja savladali su Tango iz Novog Sada sa 5:1 i time raskrčili put do jesenje titule. Porazom novosadskih Kruna od Kraljevićeva iz Kačareva, Bečejci su osigurali status jesenjeg pravaka fustal lige Vojvodine.

Iako je ekipa Tango golom Daničića povela u prvom poluvremenu, plavi su u drugom delu utakmice popravili igru i opravdali ulogu favorita.

Gol golmana Save Vadaskog za 1:1 na samom početku drugog poluvremena trasirao put ka desetoj pobedi u nizu. Iz redova Bečejaca u listu strelaca upisali su se Miodrag Pelengić sa dva pogotka, Igor Dražić i Milan Necić sa po jednim golom.

Završetak polusezone Vojvođanske futsal lige za plave ne znači i kraj takmičenja, jer odmah predstojećeg vikenda u Srbobranu, protiv istoimene ekipe igraju utakmicu Kupa Vojvodine.