OFK Žarkovo greške Bečeja uspešno kaznio

Vukašin Ljubojev | 9. septembar. 2018. | 14:40 | Sport

Fudbalski klub OFK Bečej, juče je na stadionu kraj Tise poražen od beogradske ekipe Žarkovo rezultatom 1:5.

U okviru šestog kola Prve lige Srbije, Bečejci su  po treći put propustili priliku da na svom stadionu savladaju gostujuću ekipu.

Treće domaćinstvo počelo je odlično jer se već u šestom minutu meča tresla mreža OFK Žarkova. Na asistenciju Stefana Cvijića, Kosta Dražić siguran za jedan 1:0, slavlje nije dugo trajalo jer je u 10. minutu najviši u skoku u kaznenom prostoru Bečeja bio Krsta Đorđević koji je remizirao na 1:1 što je bio i konačan rezultat prvog dela meča.

Drugo poluvreme, i druga priča. Gosti su svaku propuštenu priliku kaznili i dali čak četiri gola u drugom poluvremenu. Prvi gol postigao je Marko Rajić u 57. minutu meča, drugi gol sa ivice šesnaesterca postiže Krsta Đorđević u 79. minutu, drugi put u meču u listu strelaca upisuje se Rajić za 4:1 u 88. minutu. On je četiri minuta kasnije prošao odbranu Bečeja i postigao i svoj treći gol za konačnih 1:5.

Naredna dva kola fudbalere Bečeja očekuju teška gostovanja. Prvo je u Senti gde će odmeriti snage sa TSC-om, dok će u 8. kolu gostovati u Inđiji, ekipi koja je trenutno prvoplasirana na tabeli.