KMF Bečej 2003: Jeftin poraz na svom parketu

Vukašin Ljubojev | 28. oktobar. 2018. | 13:49 | Sport

Futsaleri Bečeja sinoć su na svom parketu savladani od ekipe „Deus futsal“ iz Sremske Mitrovice rezultatom 1:5.

U okviru 7. kola Druge futsal lige Srbije, ekipa Bečeja dočekala je šestočlani tim Deus-a, koji je do juče imao samo jedni uknjiženu pobedu i pet poraza.

Vođstvu Bečeja prethodio je veliki broj šuteva u gol gostiju ali je Stanko Macanović mrežu Mitrovčana sačuvao više od dvadeset puta. Tek u 17. minutu Dražić postiže gol za Bečej i daje nadu navijačima da će tri boda ostati u hramu sporta, što se nije obistinilo, jer je minut kasnije Simić izjednačio rezultat, a zatim u dvadesetom Milan Petrić povisio za konačnih 1:2 u prvom delu meča.

U drugom poluvremenu bečejski futsaleri grčevito su hteli da dođu do svojih bodova ali ih je igra svih igrača u polju koštala. Sa minimalnim vođstvom u prvom delu, Mitrovčani postižu još tri gola u drugom, i to Stojčević u 33. i Simić u 37. i 39. minutu.

Naredni meč futsaleri Bečeja putuju u Zrenjanin gde će se sastati sa ekipom SAS-a.