Gradištanska Voša upisala osmu ligašku pobedu za redom

Vukašin Ljubojev | 13. novembar. 2018. | 13:22 | Sport

U 13. prvenstvenoj utakmici Područne fudbalske lige Subotica, FK „Vojvodina“ iz Bačkog Gradišta na svom terenu savladao je ekipu Sente rezultatom 5:0.

Ekipa Voše rutinski je savladala Senćane. Iako u prvom delu meča nije izgledalo da će ići glatko kao i u prethodnim utakmicama. Nervozna i tvrda igra gledala se prvih 45 minuta, a oba gola u prvom poluvremenu postigao je Bubanja iz prekida.

U nastavku utakmice šef stručnog štaba Dabižljević izvršio je dve izmene, a rezervista Nenad Kudrić golove postiže u 59, 74. i 84. minutu i tako het-trikom overava pobedu Gradištanaca.

Naredni meč ekipa Vojvodine gostuje u Stepanovićevu, ekipi „Sutjeske“ iz Bačkog Dobrog Polja koja je trenutno na devetoj poziciji.