KMF BEČEJ 2003: Podela bodova u poslednjim minutima

Vukašin Ljubojev | 13. novembar. 2018. | 13:27 | Sport

Futsaleri Bečeja sinoć su na svom parketu protiv Banjice završili meč remijem rezultatom 5:5.

U okviru 9. kola, Druge futsal lige Srbije, Bečejci su ugostili beogradsku ekipu malog fudbala sa Banjice i nakon 40 minuta meča ipak uspeli da dođu do jednog boda, što je na kraju i najrealniji ishod.

Domaćini su u sinoćnoj utakmici izvukli svoj maksimum, uzevši u obzir skraćenu rotaciju, odnosno dva igrača Đorđa Ilčešina i Stefana Koraća, koji zbog crvenih kartona nisu mogli da igraju ovaj meč.

Dok se u drugom taboru, mlada i poletna ekipa Banjice jako dobro držala i borila za svaku loptu, što je domaćima stvaralo problema i ishodovalo da gosti u 24. minutu vode sa čak 5:2.

U listu strelaca na strani Bečeja upisali su se Mita Kobiljski i Bojan Ćulum sa po jednim golom i to u 6. i 24. minutu dok je Igor Dražić čak tri puta tresao mrežu Beograđana i to u 5, 37. i 39. minutu, ali ništa manje bitno čuvanje mreže Zorana Ćurčića koji je na sinoćnoj utakmici odbranio i moguće i nemoguće, pa je publika mogla da izbroji čak 20 njegovih odbrana.

Naredni meč futsaleri Bečeja takođe će biti u ulozi domaćina, a u goste im dolazi ekipa „Samo pravo“ iz Zemuna koja je trenutno na drugoj poziciji sa samo jednim porazom i dve nerešene utakmice.