KMF BEČEJ 2003: Publika na nogama čekala konačan ishod

Vukašin Ljubojev | 20. novembar. 2018. | 13:12 | Sport

Futsaleri Bečeja sinoć su na svom parketu protiv kluba malog fudbala „Samo pravo“ iz Zemuna završili meč remijem rezultatom 4:4.

U okviru 10. kola, Druge futsal lige Srbije, Bečejci su ugostili ekipu iz Zemuna i nakon 40 minuta meča velikom borbom uspeli da I u drugom meču za redom sačuvaju bod na svom terenu.

Dramatična utakmica, sa dosta prilika i pogodaka, pregršt rezultatskih preokreta, neizvesna do kraja ali i veoma kvalitetna, sve je to slika sinoćnog meča.

Iako se ekipa Zemuna bila favorit na sinoćnoj utakmici, domaći su ih razuverili i to pogotkom Koraća već I prvom minutu, nakon čega su gosti krenuli agresivnijim napadima i šutevima sa velike udaljenosti, ali je celo prvo poluvreme na mestu bio Ćurčić koji je zabeležio više od 15 odbrana, i tako sačuvao mrežu Bečeja sve do povrede u drugom delu meča, kada je na njegovo mesto došao Sava Vadaski koji upisao 17 odbrana.

Drugo poluvreme obeležilo je veliki broj golova na obe strane, prvi svoj gol i izjednačujući za Samo pravo, postigao je Lekić u 22, nakon toga su Bečejci poveli u 25, preko Goluba, ali je samo dva minuta kasnije Lekić ponovo utišao publiku. Igrao se 32. minut kada je Ćulum zatresao mrežu Mijailovića i povisio na 3:2, ali Zemunci u 37 i 39 minutu preko Lekića odnosno Ramadanija okrenuli rezultat u svoju korist i poveli sa 3:4.

Mislilo da će gosti ostvariti cilj i otići iz Bečeja sa sva tri boda, ali borbeni Dražić u četrdesetom minutu postiže gol za 4:4 i uz ogromnu radost svojih saigrača i navijača uspeva da sačuva veliki bod za Bečej.

Naredni, poslednji meč u ovom delu prvenstva, Bečejci putuju u Beograd poslednje plasiranoj ekipi Ekonomist.