Omladinski futsal klub Bečej 2003: Upisana istorijska tri boda

Vukašin Ljubojev | 28. decembar. 2018. | 13:05 | Sport

Omladinski futsal klub Bečej juče je na svom parketu savladao ekipu Foruma iz Vršca rezultatom 4:3 i tako ostvario svoju prvu pobedu.

Nakon remija u Zrenjaninu i poraza od ekipe Leteći Holanđanin iz Vrbasa, Bečejci su uspeli da ostvare dugo željenu pobedu. Nakon samo jednog postignutog gola u prvom poluvremenu i napipavanja, drugo poluvreme znatno efikasnije i sa jedne i sa druge strane. Pretili su Vrščani ali zahvaljujući pravovremenim intervencijama golmana plavo – belih ipak su tri boda ostala u Bečeju.

Golove za Bečej postigli su Mitrović i Morović, dok se Doroslovački dva puta upisao u listu strelaca.

Naredni meč mladi Bečejci igraće sa ekipom SAS-a iz Zrenjanina i tako pokušati da nakon remija u Zrenjaninu ostvare pobedu na svom terenu.