PVK Bečej: Stari Grad prekinuo niz pobeda

Vukašin Ljubojev | 18. februar. 2019. | 13:28 | Sport

Vaterpolisti Bečeja sinoć su savladani na zatvorenom bazenu sportskog centra “Đorđe Predin Badža” od ekipe Stari Grad iz Beograda rezultatom 8:10 po četvrtinama 1:2, 4:3 ,2:3 ,1:2.

Nakon tri pobede naših vaterpolista, ekipa Starog Grada uspela je da prekine niz i da sa manjim brojem grešaka u vodi odnese kući bodove. Iako je beogradska ekipa važila za favorita, Bečejcima nije manjakao optimizam, pa su tako nakon nepovoljnog rezultata u prvoj četvrtini od 1:2, pred kraj poluvremena okrenuli rezultat i poveli sa 5:4, ali nekoliko sekundi pre kraja Beograđani remiziraju i odlaze na pauzu sa 5:5. Nakon odlepljivanja u trećoj četvrtini na 5:7, gosti održavaju razliku i privode meč kraju sa 8:10.

Za tim Bečeja golove su postigli: Đuričin i Katić po jedan dok su se Tomićević, Korovljev i Krstonošić po dva puta upisali u listu strelaca.

U narednom 11. kolu vaterpolisti Bečeja putuju u Zemun, kada će pokušati da savladaju prvoplasirani tim na tabeli.