Futsaleri u poslednjih pet minuta ostali bez bodova

Vukašin Ljubojev | 23. septembar. 2019. | 11:53 | Sport

Futsaleri Bečeja minulog petka poraženi su na svom parketu od ekipe Konjarnik sa 2:6.

U okviru 2. kola, Druge futsal lige Srbije, bečejski tim nije uspeo da na premijernom meču slavi i osvoji bodove pred svojim navijačima, jer je na samo pet minuta pred kraj došlo do pada koncentracije i snage plavo-belih, što su gosti iz Beograda uspešno materijalizovali.

Tvrda i borbena utakmica, branili su se domaći grčevito i uspeli da privedu prvo poluvreme bez primljenog gola ali i bez datog.

U drugom delu meča, futsaleri Bečeja preuzimaju dominaciju i već od prvog minuta stvaraju odlične šanse. Vrtela se lopta na polovini gostiju sve dok je u 24. minutu, nakon pasa Koraća, Golub nije smestio u gol gostiju. Kratko je trajalo slavlje domaćih jer samo tri minuta kasnije Vićić poravnava rezultat na 1:1. Isti igrač u 32. minutu okreće rezultat na 1:2 efektnim golom. Ipak, desetak sekundi kasnije i Bečejci nuliraju prednost Konjarnika.

Padom koncentracije i snage Beograđani na samo pet minuta pre kraja uspevaju da postignu još četiri gola. U listu strelaca upisuju se Milutinović, Janković, Arsić i Šljukić.

Nakon dva poraza ekipa Bečeja u trećem kolu putuje na meč sa Sopotom, starosedeocem u drugoj ligi, trenutno drugoj ekipi na tabeli.