Sport

Osnovci i srednjoškolci trčali za Dan oslobođenja Bečeja

Vukašin Ljubojev | 8. oktobar. 2019. | 13:39 | Sport

Tradicionalne Trke ulicama Bečeja u organizaciji Saveza sportova opštine Bečej i lokalne samouprave, a povodom 8. oktobra Dana oslobođenja grada, u toku pre podneva okupile su sve osnovne i srednje škole.

Oko 700 dece nadmetalo se u 18 disciplina. Najuspešniji, njih 54, okitilo se medaljama.

PIONIRKE IV r. 400 m

1. Maša Ćuk- Sever Đurkić

2. Anđela Đurić - Zdravko Gložanski

3. Marina Lončarski - Zdravko Gložanski

PIONIRI IVr. 500m

1. Boris Mrkšić-Zdravko Gložanski

2. Mihailo Božić - Zdravko Gložanski

3. Strahinja Marinjesković-Zdravko G.

PIONIRKE V r. 500m

1. Katarina Pivnički - Zdravko Gložanski

2.Elena Ćuk - Sever Đurkić

3. Sonja Vukšić - Zdravko G.

PIONIRI V r. 600m

1. Uroš Nićin - Zdravko Gložanski

2. Lazar Tribić - Šamu Mihalj

3. Mark Rigo - Sever Đurkić

PIONIRKE VI r. 500m

1. Suzana Joksimović - Zdravko G.

2. Jovana Brankov - Svetozar M. B.Gradište

3. Nađa Žigić - Zdravko G.

PIONIRI VI r. 600m

1. Marko Božičič - Zdravko G.

2. Ognjen Stojkov -Zdravko G.

3. Nimrod Horvat - Šamu Mihalj

PIONIRKE VII r. 600m

1. Milica Jovanović - Zdravko G.

2. Jana Repac - Zdravko G.

3. Anđela Nikolić - Zdravko G.

PIONIRI VII r. 700m

1. Filip Basarić - Zdravko G.

2. Marko Pipunić - Zdravko G.

3. Nikola Bratić - Zdravko G.

PIONIRKE VIII r. 600M

1. Nataša Kekić - Zdravko G.

2. Valentina Stojanović - Sever Đ.

3. Teodora Mišković - Zdravko G.

PIONIRI VIII r. 700m

1. Uroš Mirjačić - Zdravko G.

2. David Ferčik - Šamu Mihalj

3. Aleksa Preradov - Zdravko G.

SREDNJOŠKOLKE  Ir. 600m

1. Sabina Feher - ETŠ

2. Marija Jakovljević - GIM

3. Jovana Mrkšić - GIM

SREDNJOŠKOLCI  Ir. 700m

1.Stefan Đisalov - ETŠ

2. Nemanja Grujić - ETŠ

3. Stefan Kiš - ETŠ

SREDNJOŠKOLKE  II r. 600m

1.Lenka Savkov -ETŠ

2.Kinga Komaromi - ETŠ

3. Emilija Nikolić - GIM

SREDNJOŠKOLCI  IIr. 800M

1. Saša Suvajčević - ETŠ

2. Saša Stojković - ETŠ

3. Nemanja Tomić - Tehnička škola

SREDNJOŠKOLKE   III r. 600m

1. Isidora Živković - GIM

2. Erika Vadnai - GIM

3. Sanja Đukić - ETŠ

SREDNJOŠKOLCI III r. 800M

1. Igor Tatić - ETŠ

2. Nikola Rajčević - Tehnička

3. Jovan Pantić - ETŠ

SREDNJOŠKOLKE  IV r. 600m

1. Jovana Lakić - ETŠ

2. Iva Subakov - ETŠ

3. Doroća Rajšli - GIM

SREDNJOŠKOLCI  IV r. 800M

1. Marko Džigurski - ETŠ

2. Miodrag Ikadinović - Tehnička

3. Nemanja Marković - Tehnička

Osnovci i srednjoškolci trčali za Dan oslobođenja Bečeja
Ostale vesti iz ove kategorije