OK Bečej: I Sremci drugi put savladani ove sezone

Vukašin Ljubojev | 24. februar. 2020. | 12:29 | Sport

U okviru 12. kola Druge lige Sever, odbojkaši Bečeja ostvarili su i 11. pobedu savladavši odbojkaše Srem Itona iz Sremske Mitrovice rezultatom 3:0, sva tri seta po identičnom rezultatu od 25:19, 25:19 i 25:19.

Rezultatska izjednačenost u prvom setu trajala je sve 10:9, kada su domaći počeli da se odlepljuju i sa konstantnim vođstvom od četiri do pet razlike uspevaju da odu na odmor sa 25:19.

U drugom delu meča Bečejci već u startu prave razliku od plus šest poena kada je na semaforu bilo 8:2 za belo-plave, a najveću prednost stiču sredinom drugog seta kada je bilo čak 18:9, da bi se na kraj drugog dela otišlo sa 25:19.

Treći set obeležio je prvo vođstvo gostiju kada su poveli sa 3:4. Ipak, uz malo koncentracije, dobrim servama i još boljim blokom Bečejci odlaze na 19:11 i privode i treći set kraju sa 25:19.

Naredni meč vanrednog kola koji očekuje Bečejce biće odigran u sredu 26. februara u sportskom centru sa početkom u 20 časova. U goste im dolazi ekipa Proletera iz Zrenjanina. Podsetimo da ove ekipe imaju po meč manje jer se na molbu Zrenjaniaca odložilo prvo kolo drugog dela sezone.

Nakon vanrednog, u redovnom 13. kolu momci sa Tise putuju u Sombor gde će za vikend pokušati da dođu do novih bodova.