PVK Bečej: Restriktivne mere i promene u timu sve izvesnije

Vukašin Ljubojev | 2. mart. 2020. | 9:18 | Sport

U okviru 12. kola Prve A lige Srbije, vaterpolisti Bečeja ostali su poraženi na svom bazenu od ekipe TAŠ iz Beograda rezultatom 7:10, po četvrtinama 3:2, 2:3, 1:4, 1:1.

Golove za tim Bečeja postigli su Čavić, Mesaroš i Sašin po jedan, dok su se po dva puta u listu strelaca upisali Korovljev i Krstonošić.

Otvorili su meč domaći i više nego dobro, jer su na tri minuta pre kraja prvog dela vodili sa 3:0, da bi gosti ipak smanjili na jedan razlike do kraja prve četvrtine. U drugom delu meča momci sa Tise dva puta dolaze u vođstvo, ali Beograđani uspevaju da nuliraju prednost i da na poluvreme odu sa 5:5.

Treća četvrtina i potop domaćih. Golovima Janjića, Baucala i Ćirića gosti odlaze na plus tri i sa tom razlikom i završavaju utakmicu, jer je u poslednjem delu meča pao po jedan gol na obe strane.

Ekipi Bečeja predstoje još dve teške utakmice, a prva sledeća je protiv ekipe Valjeva koja je lestvicu niže od Bečeja i koja će se u narednim mečevima grčevito boriti za opstanak u ligi.