OFK Bečej 1918: Neophodni golovi za nove bodove

Vukašin Ljubojev | 16. novembar. 2020. | 8:43 | Sport

Omladinski fudbalski klub Bečej 1918 ostao je bez bodova u 17. kolu Srpske lige Vojvodina, jer je u subotnjem meču na Gradskom stadionu kraj Tise savladan od Sloge iz Čonoplje sa 0:2.

Veoma slabo i bledo izdanje igrača Bečeja gledala je nekolicina redara i službenih lica minule subote. Ni gosti do duše nisu bili ništa blistaviji, pa se stekao utisak da se vodila egal borba, osim što su Čonopljani svoje prilike uspeli da materijalizuju, dok su plavo-beli, promašili i one najprostije, odnosno penal koji su imali u 58. minutu, kada je Tutnjević promašio ceo gol.

Kada je reč o golovima, oni su postignuti u 23. i 84. minutu, a u listu strelaca upisali su se Purić i Vemić.

U narednom 18. kolu Srpske lige Vojvodina ekipa Bečeja putuje u Nove Kozarce gde će u meču sa tamošnjom Slobodom pokušati da izbori nove bodove i odlepi se od kritične zone na tabeli.