FK Vojvodina: Tisa odnela bodove u drugom delu meča

Vukašin Ljubojev | 9. mart. 2020. | 11:17 | Sport

U okviru 16. kola Vojvođanske lige Sever, ekipa Vojvodine iz Bačkog Gradišta ostala je poražena na svom stadionu od fudbalera Tise iz Adorjana rezultatom 1:2.

Prvi premijerni meč drugog dela sezone ostaće zapamćen po lavovskoj borbi domaćih da dođu do bodova, preokretom rezultata, ali i  veoma lošim uslovima za igru. Glavni krivac je kiša i izrabljenost zelene površine, koja je u nedeljnom meču ličila na sve, samo ne na travnatu podlogu.

Prvi i jedini gol za ekipu Vojvodine postigao je Nednad Kudrić u 34. minutu. U drugom delu meča Kiš nulira prednost domaćih, a Šicer u 70. minutu okreće rezultat u korist gostiju, što je bio i konačan rezultat meča.

Nakon ovog meča ostala je žal za makar jednim bodom, jer su momci iz Bačkog Gradišta to i zaslužili, složni su bili gledaoci, igrači i uprava Fudbalskog kluba Vojvodina.