A „Kraljevina Srbija“ csapata győzött a 3 a 3-ra Óbecse 2020“ tornán

Ljubojev Vukašin | 2020. június. 22. | 7:43 | Sport

A verbászi „Kraljevina Srbija“ csapata győzött a 3 a 3-ra Óbecse 2020“ labdarúgótornán, amely az elmúlt hetekben zajlott Óbecsén, a „Partizan“ Társadalmi és Testnevelési Központban.

A győztes csapat 70.000 dinár értékű jutalmat kapott, a második helyezett a „Prava fortuna“ csapata 20.000 dinárt, a harmadik helyért járó díjat, 10.000 dinár értékben pedig a „Fadip merna tehnika“ csapata vihette haza. A három csapat tagjai, ezen kívül, érmeket és serlegeket is kaptak.

A tornára, melynek szervezője Óbecse község Sportszövetsége volt, összesen 35 csapat jelentkezett, Óbecséről, Újvdékről, Verbászról, Cservenkáról, Szenttamásról, Temerinből és a környező településekről, amelyek a hét esős nap alatt, 70 mérkőzést játszottak le, a verseny első csoport-szakaszában. Míg a döntő meccseket, a hétvégén játszották.

A torna után, a sportkedvelők, különösen a focirajongók Újfaluba költöznek, ahol kedden, 18 órakor kezdődik a verseny, a piac melletti pályán, a város ezen részén.