Posle pobede nad Kozarom Bečejci se nadaju dobroj poziciji u prvenstvu

Redakcija TV Bečej | 10. avgust. 2020. | 10:49 | Sport

Rezultatom 4: 3 OFK Bečej 1918 u generalki pred početak prvenstva savladao je ekipu Kozara iz Banaskog Velikog Sela.

Vojvođanski srpskoligaši bili su veoma raspoloženi na terenu u ovoj utakmici o čemu svedoči veliki broj golova kao i izuzetno dobrih šansi. Golove za domaći klub postigli su  Nijemčevoć u 13. i 40, Vasin u 43. A Кobiljski u 75. Minutu. Milan Belić, šef stručnog štaba Bečejskog fudbalskog kluba najavio je i  dolaske novih grača, kao i odlaske prvotimaca s obzirom da prelazni rok traje do početka oktobra.

Gostujući tim iz Banatskog Velikog Sela postigao je tri gola,a strelci su bili : Ćirić u 30. i 31 i Čudanov u 83. minutu . Nedeljko Vasić potpredsednik OFK Bečej 1918, zadovoljan je igračkim kadrom, a nada se i izuzetno dobroj poziciji na tabeli

Sudija na ovoj utakmici bio je Dalibor Bečanović, a igrala se pred oko 50 ljubitelja fudbala.