Vojvodina ubedljiva protiv Hajduka iz Čuruga

Redakcija TV Bečej | 10. avgust. 2020. | 10:54 | Sport

U vikendu za nama odigrana je pripremna fudbalska utakmica između ekipa Vojvodina iz Bačkog Gradišta i Hajduka iz Čuruga.

Domaćini su ovu utakmicu dobili ubedljivom pobedom od 5:0.  Lazar Dabižljević trener ekipe Vojvodine, zadovoljan je utakmicom, jer je šansu na terenu pružio mladim igračima.

Golove su postigli : u 16. Minutu Jojkić, auto gol,zatim u 17 Bratislav Jelić, dok je Davor Jelić postigao gol u 38. Minutu,Velibor Novakovoć zatresao je mrežu Hajduka u  55 minutu dok je za konačni rezultat 5.0 gol dao Davor Jelić, kojem je ovo bio drugi na utakmici.

Dragan Stanković trener gostujuće ekipe Hajduka iz Čuruga, imao je reči hvale za domaćine, a igrom svog tima zadovoljan je jer utakmicu nije igralo nekoliko prvotimaca zbog povreda.