KMF Bečej 2003: Pala i Ivanjica, Tisa danas igra za lidersku poziciju Bečeja

Vukašin Ljubojev | 19. oktobar. 2020. | 8:40 | Sport

U utakmici 5. kola Druge futsal lige Srbije, Klub malog fudbala Bečej 2003 savladao je futsalere Ivanjice rezultatom 1:2 i tako ponovo došao na lidersku poziciju.

Nakon meča u Zrenjaninu i poraza od SAS-a od 2:1, ekipa Bečeja uspela je u teškom i iscrpljujućem meču da na krilima kapitena Koraća izvojuje pobedu i upiše nova tri boda.

Prvi pogodak na meču viđen je već i prvom minutu. Na asistenciju Lišanina, Nikolić dovodi svoju ekipu u vođstvo od 0:1. Osam minuta je trajala nada gostujuće ekipe da će se prvo poluvreme završiti u njihovu korist, ali to je osujetio Korać kada je u 9. minutu postigao izjednačujući gol, a potom i u 19. pobedonosni.

Podsetimo da u poslednjem meču petog kola, koje se igra danas u Novom Bečeju, futsaleti Tise ugostiće ekipu Loznica Grad 2018 koja ima samo dva boda manje od Bečeja, pa će tako komšije večeras od 20 časova igrati i za svoj klub, ali i za lidersku poziciju Bečeja.

U narednom 6. kolu Druge futsal lige Srbije, plavo - beli putuju u Obrenovac gde će pokušati da protiv tamošnjeg Paleža upišu nove bodove.