Bečej RK: Első teljes győzelem hazai pályán

Ljubojev Vukašin | 2020. november. 16. | 9:51 | Sport

A  Bečej röplabdázói az elmúlt szombaton, a Postai Takarékbank Első B Ligájának 7. fordulójában, hazai pályán, 3:1-re legyőzték a kuršumlijai Toplički Vitezovi csapatát, szettenkén:25:22, 23:25, 25:18, és 25:19.

A mérkőzés első felében egyenrangú harc folyt. A vendégek jól indítottak és 3:6-ra el is húztak, azonban a folytatásban a kijelző, hat alkalommal is, egyenlő eredményt mutatott, 22:22-ig, amikor a hazaiak, három egymást követő pont után, 1:0-val fejezték ezt a részt.

A második szettben hasonló volt a helyzet, de a vendégek javára, akik a 19:19-es egyenlő eredmény után, előnyt szereztek és a meccs ezen részét 23:25-el, a saját javukra fejezték be.

A harmadik szettben a vendégeknek sikerült lépést tartani 6:6-os eredményig, ezután a Bečej kötött pontokkal előnyt szerez, és 25:18-ra legyőzi ellenfelét, majd a negyedik szettben ugyanilyen eredménnyel lendülnek vezetésbe, így pontok nélkül hagyták a vendégjátékosokat.

A következő, 8. fordulóban, az óbecsei röplabdázók Loznicára utaznak, ahol az azonos nevű csapat ellen, megpróbálnak újabb pontokhoz jutni.