FK Vojvodina: Četiri gola za nova tri boda

Vukašin Ljubojev | 17. maj. 2021. | 11:10 | Sport

U minulom 30. kolu Vojvođanaske lige Sever, fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta zasluženo su pobedili na svom stadionu ekipu Hercegovca iz Gajdobre sa 4:0, i tako prekinuli niz od tri poraza.

Nešto slabije prvo poluvreme odigrala je Voša, a sve zbog već pomenutih tri kola gde su pretrpeli poraze, dok su tu još bili i prisutni i emotivna i fizička istrošenost napominje trener Vojvodine Lazar Dabižljević.

Prvi i jedini gol u prvom delu meča postigao je Bratislav Jelić u 34. minutu, dok se u drugom delu utakmice Miodrag Pelengić čak tri puta upisao u listu strelaca i to u 51, 61, i 64 minutu utakmice.

U narednom kolu fudbalere Vojvodine očekuje neugodno gostovanje protiv Bajše koja je trenutno drugoplasirana ekipa na tabeli.